Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

մӀԵɾAsӀɑղ
մӀԵɾAsӀɑղ
Yeni Üye

Yeni Üye
Level1
Rep : 10
Rep Sv1
Tecrübe : 40
Kademe 1
Burç : Oğlak
Bilgin
1 Madalya

Taraftar bölümü yok Empty Taraftar bölümü yok

C.tesi 2 Tem. - 21:01:44
Message reputation : 100% (1 vote)
մӀԵɾAsӀɑղ Mesajı :
Foruma taraftar bölümü açılsın taraftarlar için uygun bölüm yok
մӀԵɾAsӀɑղ İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ bu mesajı beğendi

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep : 207
Rep Sv1
Tecrübe : 4802
Kademe 6
Burç : Balık
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya
https://devrimci.forum.st

Taraftar bölümü yok Empty Geri: Taraftar bölümü yok

Paz 21 Ağus. - 20:20:29
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
ben de bir Galatasaraylı olarak talebinizi hoş karşılıyorum fakat gördüğünüz üzere forumda yeterli üye yok Galatasaray haberlerini maçlarını Spor Haberleri bölümünde paylaşabilirsiniz şimdilik taraftar bölümü değerlendirilip açıldıktan sonra konularınızı otomatik olarak biz oraya taşıyacağız. Ben Galatasaraylıyım bunu inkar etmem ama sizin kadar ağır fanatik olmayabilirim Gülücük o yüzden sadece ikimizin paylaşım yapacağı tartışacağı bir bölüm yerine genel anlamda spor klüplerinin haberlerinin paylaşıldığı bölümde paylaşım yapmamız şimdilik daha uygun olur. Bu demek değil taraftar bölümü açmayacağız elbet açacağız ama geliştirilmesi gereken öncelikli bölümler bulunmakta. RedTR şu anki görüntüsüyle paylaşım arşivi statüsünde güncel fan sayfaları tarzında taraftar bölümleri tarzında forumları bulunması için sizce de yetersiz üyeye sahip değil mi Gülücük üye sayımız artırılabilir, reklam yapar ve girişteki intro gibi (daha profesyonel hazırlanabilir) damga vuracağımızı belirten sloganlarla işe başlanarak gerek diğer forumlarda gerekse diğer sitelerde makul fiyatlara reklamlarımızı yapıp sonrasında reklam alarak bu ücreti hatta fazlasını çıkarabiliriz. Ancak bizim işimiz forum geliştirirken reklam yapmak değil, paylaşım yapmak. Site google da zaten çıkıyor yandex de zaten çıkıyor. İçerikleri çoğaltarak mümkünse çoğu forumda paylaşılmayan konularla üst sıralara (yani konu tag kelime aramalarında zaten redtr yada redtr forum olarak en üstteyiz.) çıkarak forumu geniş kitlelere ulaştırma amacındayız. Reklam işin kolayı gibi görünüyor. Ancak reklam verip reklam alarak ücretsiz sunulabilecek bir hizmeti ticari gelir sağlamaya çalışarak yardımların desteklerin karşılığında ücret talep ederek geniş kitlelere ulaşmaktansa, mümkün olduğu kadar az reklamla, görünüş itibariyle göze ve amacımıza hitap eden görselliğimizi bozmadan bir forum sitesi geliştirme gayretindeyiz. Tabi ki talepleriniz bizim için çok değerli istediğiniz talep de çok zor bir talep değil size bu açıklamayı yapana kadar bölümü çoktan açmış 2 copy paste paylaşımı bile yapmıştım fakat amacımız bu değil fazladan bölüm açmak gözü yoracak bir işlem içinde 1-2 konunun paylaşıldığı bölümlerdeki yanlışı zaten yaptık bir üyemizin talebiyle ilan bölümleri açtık kimsenin ilan paylaştığı yok ben ilan koydum ciddi alıcısı çıkınca da ilandaki fiyatın 2 katına çıktı piyasa ayıp oldu üyemize Very Happy yani seri paylaşım yapılan bir forum olduğumuzda durum tekrardan değerlendirilip talebiniz yerine getirilecek sayın @[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iyi eğlenceler Evet
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza: