Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

Anonymous
RedKit
Misafir

Necisiniz Empty Necisiniz

Cuma 29 Tem. - 17:30:04
RedKit Mesajı :
siz ne ayaksınız Red filan Türk bayrağı var her yerinde sitenin ben ilk defa böyle bir forum görüyorum forumda üye yok forum Google da karşıma çıktı nasıl bir faaliyet yürütüyorsunuz? Sitede konulara baktım Akpli birini banlamışsınız komünistlere sesiniz çıkmıyor ülkücülere ses çıkarmıyorsunuz solcu desem değilsiniz sağcı desem değilsiniz necisiniz ne ayaksınız çözemedim
RedKit İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep : 207
Rep Sv1
Tecrübe : 4802
Kademe 6
Burç : Balık
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya
https://devrimci.forum.st

Necisiniz Empty Geri: Necisiniz

C.tesi 13 Ağus. - 13:27:08
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
bura siyaset forumu değil sağı solu yok bahsettiğiniz kişi müstehcen görüntü ve video paylasmaktan ban yemistir iyi gunler
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

Perş. 18 Ağus. - 22:35:42
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
RedTR gelişmekte olan bir forum sitesidir. Kuruluşu 2013 yılıdır. Bilgi ve eğlence forumudur. Forum sitelerinin ne demek olduğunu bildiğinizi umuyorum RedTR yazınca Google ve Yandex de çıktığını biliyordum fakat ne ararken Google da denk geldiniz bilmiyorum ama siyaset forumu değiliz. Her türlü görüşe saygı duyuyoruz fakat bu demek değil ki bahsettiğiniz kişi gelecek forumda herkese hakaret edecek müstehcen görüntü ve video paylaşımı yapacak. Zaten kendisi 1 ay uzaklaştırıldı eğer üyeliği açıldığında devam ederse 3 ay sonra yine devam ederse 1 yıl uzaklaştırılır halen devam ederse süresiz (ip ban atılarak) yani ziyaretçi olarak bile foruma artık giremez aynı IP üzerinden. E-mail aktivasyonu istememizin sebebi zaten spam bot ları engellemek sadece sizin konu açtığınız kısıma üye olmayanlar konu açabilir mesaj yazabilir siz de fark etmişsinizdir. Katı kurallar değil başka bir forum sitesinde aynılarını yapsa süresiz uzaklaştırılır ancak biz yine de görüşü ne olursa olsun bizim hakkımızda ne düşünürse düşünsün hiçbir üyemizi ve ziyaretçimizi kolay kolay forumdan uzaklaştırma çabasında değiliz üye sayımız az olabilir ama 9 yıldır kesintisiz faaliyet gösteren bir forumuz. İlk 2 sene 5-10 üyesi olan bir forumduk. Yavaş yavaş gelişiyoruz çünkü işimiz reklam değil, paylaşım yapmak  Evet
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
Anonymous
üye olmam
Misafir

Cuma 16 Eyl. - 16:35:58
üye olmam Mesajı :
ne ayak oldukları belli redtr kızıltürk filan sağ filan da değil tamamen sol görüşlü bunlar dümenden bayrak koymuşlar seviyoruz ayağına her yere komünist kızılordunun Türk versiyonu bunlar bu forumun hala yasal olması beni şaşırtıyor neden kapatmıyorlar anlamıyorum Hayır Hayır Hayır
üye olmam İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

Cuma 16 Eyl. - 17:11:09
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
KızılOrdu'ya benzetilmemiz onur verici oldu neden biliyor musunuz ? Dünyanın en büyük ülkesi olmuşlardı yakın tarihte dağıldıkları halde ardılları dünyanın hala en büyük ülkesidir. Ve emperyalist sömürgeci abdnin en büyük rakibi halen Rusya'dır(şu anda abdden pek farkı olmasa da). Ayrıca uzay programları ile abdnin kurgu filmlerinden alıntı uzay senaryolarına kıyasla çok önemli adımlar atmışlardı. Aya ayak basan adam kurgusu tutmasaydı belki de dağılmayacaklardı ya da abdnin oyununa gelerek tüm imkanlarını barutlarını roketlerini uzaya fırlatmasalardı şu an kapitalist ve emperyalist abd ve israil yönetimindeki şirketlerin sömürgeleri olmayacaktık belki de. Komünizm konusu tartışılır çok şükür komünist değilim şahsen fakat SSCB'nin Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile ilişkilerine bakıldığında ve tarihteki emperyalizme en büyük tokatı Türklerin atmış olmasına rağmen SSCB var olduğu dönemde emperyalist ve kapitalist sistemi yeni dünya düzeni olarak dünyaya yaymak isteyen Andaval Birleşik Devletlerinin şüphesiz en büyük rakibiydi. KızılTürk RedTR ile alakalı amacımız ordu kurmak değil zaten TSK var ve dünyada TSK kadar köklü başka bir ordu da yok. Cümlelerinizin nereye gittiğinin farkına varın hakaret etmek isterken iltifat da ediyorsunuz uyarmak istedim. Üye olup olmamanız konusu da tamamen size kalmış zaten üye olup bu şekilde hakaret içeren mesajlar yazmanız uyarılar sonrasında da uzaklaştırmalar almanıza neden olacak. Her ne kadar bu bölümü açma amacımız(ziyaretçi defteri) forumlardaki diğer içeriklere cevap yazamayan forum ziyaretçilerimizin belki bir teşekkürlerini belki birkaç önerilerini almak olsa da sırf bu bölümde eleştiriliyoruz diye ziyaretçi defterini de kapatmayacağız. Siz eleştirdikçe biz kendimizi geliştirmeye daha çok gayret gösteriyoruz. Sağ Sol dönemini bırakın artık ülke çok kötü bir dönemde şu anda ve bu durum düzelmezse Sağ-Sol dönemlerini arayacağımız günler de çok yakındır. Türk-Kürt Sağ-Sol Şii-Sünni Alevi-Sünni Çerkes-Boşnak Laz-Gürcü artık bunları aşmamız gerekiyor çağ değişiyor sizin eleştirdiğiniz KızılOrdu diktatör bir rejimle de olsa Çarlık dönemini bitirmiş 15 den fazla ülkeyi tek çatı altında toplamıştır ve kapitalizm emperyalizm ile dünya düzeni kurmaya çalışan halen bu yönde çalışmalara devam eden abd nin en büyük rakibi olmuşlar ve çalışmalarını var olduğu süre boyunca engellemişlerdi. Zamanında KızılOrdu'nun yapabildiğini şimdi biz neden yapamayalım onların etnik köken dil din kültür birliği bile yokken kurduğu ve yönettiği Türk Sovyet devletleri bile var olmuşken biz Sovyetliği Komünizmi bir kenara bırakıp kültürel dini bağlarımız ve ortak tarihimiz olan Türk devletlerini, Emperyalizmin sömürgesi olan diğer milletleri, devletleri neden Türk Bayrağı altında toplayamayalım? Bazı şeyler hayal geliyor ama insanların hayalleri olmasaydı şu anki teknoloji, bilim ... var olmazdı. Vizyon ne kadar geniş olursa kat edilen yol o denli fazla olur. O yüzden sizin bu muhteşem eleştirileriniz sonrası da her ne kadar başlangıçta olmasa da şu andan itibaren Türkiye Cumhuriyeti'ni diğer Türk Devletleri ile birlikte sömürge haline getirilen Ortadoğu ülkeleri ile birlikte Emperyalizme en büyük 2. tokadı yine çakacak güce gelip emperyalist kapitalist abd rusya(şu anki) israil ingiltere fransa gibi ülkelere karşı en büyük rakip olacak 2. nato yu onlara bu sefer Türkiye için kurduracak güçte bir ülkede yaşamak bunun için çalışmak vizyonunu da bize kattığınız için teşekkür ederiz Evet
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza: