Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep : 207
Rep Sv1
Tecrübe : 4802
Kademe 6
Burç : Balık
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya
https://devrimci.forum.st

(Y) RedTR ziyaretçilerine

Perş. 20 Ağus. - 15:05:59
Message reputation : 100% (4 votes)
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
Öncelikle aramızda sizleri görmekten mutluluk duyduğumuzu belirtelim Evet
RedTR paylaşım platformu olarak hala geliştirilmekte olan bir forum sitesidir. Ancak girişte de söylediğimiz gibi biz gelişirken diğer forumlar gibi forumu tadilata aldık deyip yıllar sonra siteyi tekrar açmıyoruz. 2013 yılında açılmış bu forum sitesi paylaşıma hep açık tutulmuştur. Şimdi bu geleneği bir tık ilerletip 2020 yılında açmış olduğumuz bu bölümümüzde siz ziyaretçilerimiz üye olmadan da paylaşım yapabilecek biz üyelerle sohbet,tartışma,görüş ve öneri sunma şansına sahip olacaklardır.

Ancak sadece bu bölümde mesaj yazma yetkisine sahipsiniz ve ayrıca siz üye olmazsanız biz her zaman o kadar eksiğiz  Evet Evet 
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:

KanKs, _Red_TR_, Forumer and ϜϓſϞ nickli üyeler tarafından beğenildi

Anonymous
ByKing
Misafir

(Y) Üye olamıyorum

Perş. 20 Ağus. - 15:08:47
ByKing Mesajı :
topic it diye bir şey var üye olamıyorum facebook google hesabım var topic it e tıklıyorum o hesapları soruyor nasıl üye olabilirim yardım plss Üzgün Üzgün Üzgün Üzgün Üzgün
ByKing İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

(Y) Geri: RedTR ziyaretçilerine

Perş. 20 Ağus. - 15:26:39
Message reputation : 100% (2 votes)
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
ByKing demiş ki:
topic it diye bir şey var üye olamıyorum facebook google hesabım var topic it e tıklıyorum o hesapları soruyor nasıl üye olabilirim yardım plss Üzgün Üzgün Üzgün Üzgün Üzgün

Topic'it tüm Forum siteleri için mobil bir uygulamadır. Ancak bu foruma üye olmak için Topic'it üyesi olmak zorunda değilsiniz.

Topic'it butonuna tıklamadan, gerekli bilgileri (forum nicki ve şifrenizi belirledikten sonra ,e-posta,doğum tarihi cinsiyet seçimlerinizi de yaptıktan sonra gönder deyin ardından gelecek olan 2. sayfa sizden ilk sayfada belirlediğiniz şifreyi ve robot olmadığınıza dair doğrulamayı istemektedir. bunları da yaptıktan sonra foruma kayıt olmuş bulunacaksınız...

Topic'it ile üye olmak istiyorsanız bu adımları izleyin

RedTR ziyaretçilerine Adsz10EMesajlara bakyrdum da öylesine şu resimli anlatım biraz karmaşık gibi görünüyor ama çok basit 
Topic'it e basınız sonra çıkan ekrandan facebook , google , twitter herhangi birini seç tıkladığınız anda üyesiniz

eğer ben normal üye olmak istiyorum sosyal medya bağlantımın olmasını istemiyorum diyorsanız formları (kullanıcı adı belirlediğiniz forum şifresi e mail doğum yılı vs.) doldurun tüm formlar bittikten sonra da doğrulama kodu gelecektir. ziyaretçi mesajı atan arkadaşlar zaten biliyrlardır resim seçeceksiniz (doğru resmi )

En son єℓєcтяση tarafından Paz 23 Ağus. - 13:54:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:

Forumer and ϜϓſϞ nickli üyeler tarafından beğenildi

KanKs
KanKs
Aktif Üye

Aktif Üye
Level1
Rep : 69
Rep Sv1
Tecrübe : 66
Kademe 3
Burç : Oğlak
Çılgın
1 Madalya

Perş. 20 Ağus. - 15:50:59
Message reputation : 100% (3 votes)
KanKs Mesajı :
Admin güzel bir açıklama olmuş iyi günler  Alkış
KanKs İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ and Forumer nickli üyeler tarafından beğenildi

KanKs
KanKs
Aktif Üye

Aktif Üye
Level1
Rep : 69
Rep Sv1
Tecrübe : 66
Kademe 3
Burç : Oğlak
Çılgın
1 Madalya

Perş. 20 Ağus. - 23:57:38
Message reputation : 67% (3 votes)
KanKs Mesajı :
Admin kaç yıllık üyeyim ziyaretçilerle daha kankasın olmaz acil öneri bölümüne bak knka  Dil
KanKs İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ, Forumer and ϜϓſϞ nickli üyeler tarafından beğenildi

Anonymous
Yudumla
Misafir

Cuma 21 Ağus. - 19:55:05
Yudumla Mesajı :
Yudumla forumda takılıyorum ama bu forum tutar gibi tema profiller kısacası çoğu yönüyle forum konusunda yenilikçi bir yapıya benziyor. Benim mesaj burada dursun yeniden mod. alımı yapılacak mod. olmazsam orada buraya geliyorum. Ama dikkat edin çok hızlı paylaşımlar yapıyorum takibi yönetimi yorabilir Dil
Yudumla İmza:
Anonymous
Yudumla2
Misafir

Cuma 21 Ağus. - 20:08:13
Yudumla2 Mesajı :
Bence admin reklamlar ı kaldr sayfanın tepesinde saçma duruyr. Hoş ve eşsiz temayı bozuyor kırmızı renk bir temayı yapmak zor iştir. Göze ağır gelen bir renk hitskin de Dj-TuaL bu isim 10numara. Vbulletin smf mybb phpkf phbb forum siteleri trend olduğu zamanlarda çoğu sitede Moderatörlük Co Adminlik yaptım tüm hesapları bilerek banned attırdım. Kısacası Yudumla dan çıktığımda verin yetkiyi görün etkiyi  Evet
Yudumla2 İmza:
Anonymous
linkler görünmüyor
Misafir

C.tesi 22 Ağus. - 9:10:12
linkler görünmüyor Mesajı :
bazı resimleri ve linkleri göremiyorum üye olun diyor linkleri açar mısınız?
linkler görünmüyor İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

C.tesi 22 Ağus. - 9:17:39
Message reputation : 100% (1 vote)
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
KanKs demiş ki:Admin kaç yıllık üyeyim ziyaretçilerle daha kankasın olmaz acil öneri bölümüne bak knka  Dil
Very Happy Very Happy Very Happy profil resmin imzan yorumların bir bütün olarak ele alındığında harika bir üyesin senin önerilerini dikkate almayalım da kiminkini alalım ayıp ediyorsun  Evet
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:

Forumer bu mesajı beğendi

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

C.tesi 22 Ağus. - 9:28:09
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
Anonymous demiş ki:Yudumla forumda takılıyorum ama bu forum tutar gibi tema profiller kısacası çoğu yönüyle forum konusunda yenilikçi bir yapıya benziyor. Benim mesaj burada dursun yeniden mod. alımı yapılacak mod. olmazsam orada buraya geliyorum. Ama dikkat edin çok hızlı paylaşımlar yapıyorum takibi yönetimi yorabilir Dil

Anonymous demiş ki:Bence admin reklamlar ı kaldr sayfanın tepesinde saçma duruyr. Hoş ve eşsiz temayı bozuyor kırmızı renk bir temayı yapmak zor iştir. Göze ağır gelen bir renk hitskin de Dj-TuaL bu isim 10numara. Vbulletin smf mybb pk5 phbb forum siteleri trend olduğu zamanlarda çoğu sitede Moderatörlük Co Adminlik yaptım tüm hesapları bilerek banned attırdım. Kısacası Yudumla dan çıktığımda verin yetkiyi görün etkiyi  Evet

Her zaman bekleriz. Şu an yönetimdeki sayımız yeterli diğer forumların da reklamını yapmazsak seviniriz Gülücük elbette tüm forumlar birbirini destekleyecek yeni sosyal medya trendleri var oldukça eski forumcular bir bir terk ediyor forumları. Biz alıntı yaptığımız forumların isimlerini zaten vereceğiz site içinde ancak diğer forumlar aynı saygıyı göstermiyorsa bu da onların ayıbıdır. Biz moderatör alımı yapmayı şimdilik düşünmüyoruz. Ama 500 mesaj sınırına ulaştığında değişen kullanıcı grubunda , rank yıldızlarında, rank isminde, ve bölümlerdeki yetkilerini gördükten sonra diğer forumlardaki bölüm moderatörlerinden daha yetkili olduğunuzu fark edeceksiniz zaten  Evet
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:

Forumer bu mesajı beğendi

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

C.tesi 22 Ağus. - 21:35:31
Message reputation : 100% (2 votes)
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
Anonymous demiş ki:bazı resimleri ve linkleri göremiyorum üye olun diyor linkleri açar mısınız?
Değerli ziyaretçimiz siteye sağ tık engeli koymadık sonuçta facebook,google,twitter... hesabınızla bile Topic'it butonu kullanarak üye olabiliyorsunuz. Anında aktifleşiyor. 10 saniyenizi ayırıp üye olabilirsiniz. Üye olmadan forumdaki kullanıcıların bilgilerini göremez onlara mesaj atamaz,ve bu bölüm harici hiçbir yerde paylaşım yapamaz, resim ve link göremezsiniz. Üye olmak zorunda bırakmak değil amacımız ama değerli vakitlerini harcayıp burada paylaşım yapan üyelerle sitemize girip çıkmış ziyaretçilerin yetkilerini aynı yapmak biraz haksızlık oluyor gibi. Bilirsiniz ki bazı forum siteleri mesaj atmadan içerik bile göstermiyor  Evet
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:

Forumer and ϜϓſϞ nickli üyeler tarafından beğenildi

ϜϓſϞ
ϜϓſϞ
Gold Üye

Gold Üye
Level26
Rep : 124
Rep Sv1
Tecrübe : 498
Kademe 4
Burç : Aslan
Tuhaf
1 Madalya

Ptsi 31 Ağus. - 0:09:19
ϜϓſϞ Mesajı :
forumda emeği geçen herkese özellikle @Black_Dreams nickli yöneticiye katkılarından dolayı ayrı bir teşekkür etmek gerek sonuçta forumda 2 madalyalı tek üye @єℓєcтяση bile tek madalya takılıyor kurucu admin Dil Dil Dil Dil
ϜϓſϞ İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ bu mesajı beğendi

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

(Y) ϜϓſϞ

Cuma 4 Eyl. - 9:10:56
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
ϜϓſϞ demiş ki:forumda emeği geçen herkese özellikle @Black_Dreams nickli yöneticiye katkılarından dolayı ayrı bir teşekkür etmek gerek sonuçta forumda 2 madalyalı tek üye @єℓєcтяση bile tek madalya takılıyor kurucu admin Dil Dil Dil Dil

@ϜϓſϞ Alkış
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
HAYALet
HAYALet
Yeni Üye

Yeni Üye
Level1
Rep : 10
Rep Sv1
Tecrübe : 26
Kademe 2
Burç : Akrep
Üzgün
1 Madalya
https://yoshygulcinfanclub.yetkin-forum.com/

Ptsi 14 Eyl. - 15:55:54
HAYALet Mesajı :
ben üye oldum e posta ile Gülücük
HAYALet İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

C.tesi 26 Eyl. - 16:29:09
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
HAYALet demiş ki:
ben üye oldum e posta ile Gülücük

Hoş geldiniz @HAYALet
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
_Red_TR_
_Red_TR_
Yeni Üye

Yeni Üye
Level1
Rep : 15
Rep Sv1
Tecrübe : 30
Kademe 1
Burç : Akrep
Mutlu
1 Madalya

Çarş. 30 Eyl. - 10:57:33
_Red_TR_ Mesajı :
ben de artık kayıtlı bir üyeyim Gülücük
_Red_TR_ İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

Çarş. 30 Eyl. - 23:58:01
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
Hoş geldiniz @Umrumdışısın nickiniz ve avatarınız çok güzel ve başarılı iyi eğlenceler @Black_Dreams yöneticimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Kendileri forumlar hakkında fazlasıyla deneyimlidir. Ben açıkçası yıllardır ağırlıklı kodlama ve tasarım üzerine çalışıyorum bu site ilk kurulduğu yıllarda kısa sürede çok paylaşım yapan aynı zamanda forum sitesinin eski temalarının tasarımlarında, RedTR yazan avatarlar dahil olmak üzere çoğu grafiklerde,tasarımlarda kendisinin bana çok yardımı oldu. İnsanın öz ablası birkaç forum sitesinin yöneticisi olunca,kendisi de kod ve tasarım işine yıllar öncesinden meraklı olunca RedTR gibi bir site kurulması kaçınılmazdı zaten. Bu siteyi kurmamda emeği çok. Saygı ve sevgilerimle kendisini selamlamak isterim buradan.(Forumdaki profilinde ilk duvar yazısının da bana ait olduğunu unutturmayarak Dil)
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
Anonymous
KAOS
Misafir

(Y) Neden sadece burası?

Ptsi 16 Kas. - 18:01:38
KAOS Mesajı :
testere testere testere neden sadece bu bölüme mesaj yazabiliyoruz diğer bölümlere değil de otomatiksilah otomatiksilah otomatiksilah
KAOS İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

Ptsi 16 Kas. - 18:15:35
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
KAOS demiş ki:testere testere testere neden sadece bu bölüme mesaj yazabiliyoruz diğer bölümlere değil de otomatiksilah otomatiksilah otomatiksilah
üyelik işlemi çok kısa bir işlemdir 30 saniyenizi almayacaktır diye tahmin ediyorum burada misafir olarak mesaj yazarken istenilen doğrulama kodu sadece üyelik esnasında istenecektir sonrasında her mesaj için doğrulama kodu girmek zorunda da kalmayacaksınız. Kusura bakmayın ama hem doğrulama hem de üyelik istemek en doğal hakkımız yoksa burada sadece reklam flood mesajlar ve bot mesajlar görürüz. Foruma ben dahil tüm üyeler emek veriyor çöplüğe çevirmenin bir anlamı yok diye düşünüyorum Evet
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
ϜϓſϞ
ϜϓſϞ
Gold Üye

Gold Üye
Level26
Rep : 124
Rep Sv1
Tecrübe : 498
Kademe 4
Burç : Aslan
Tuhaf
1 Madalya

Perş. 19 Kas. - 8:58:37
ϜϓſϞ Mesajı :
KAOS demiş ki:testere testere testere neden sadece bu bölüme mesaj yazabiliyoruz diğer bölümlere değil de otomatiksilah otomatiksilah otomatiksilah

adam forumu tarıyor admin bence bu konuya bir el at istersen yoksa hepimizi ya doğrayacak testereyle ya da vuracak  Ahkihkokoko Ahkihkokoko Ahkihkokoko Ahkihkokoko
ϜϓſϞ İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ bu mesajı beğendi

Anonymous
Yilmaz157
Misafir

(Y) forum güzel geliştirilebilir

Cuma 14 Mayıs - 18:26:08
Yilmaz157 Mesajı :
tema ve renk konusunda bizi tatmin edici bir forum ancak içeriklere erişim sınırlı bir düzenleme getirilmeli link görmek için de üye olamam  Hayır
Yilmaz157 İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

Paz 6 Haz. - 15:52:20
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
kısa süre sonra link ve resimler için üyelik şartı kaldırılacaktır. RedTR Forum link ve resimlerine üye olmadan erişim sağlayabileceksiniz. Çünkü RedTR kesintisiz paylaşım yapmayı sürdürecek de olsa içerikleriyle birlikte TurkForums bünyesine katılacaktır. Özetle TurkForums RedTR gibi global forumlar topluluğu şeklinde olacak eski forum sitelerinden de çoğu içerik ve kullanıcının TurkForums'a katılacağı kanaatindeyim.
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
Anonymous
Gezgin
Misafir

Ptsi 6 Ara. - 0:47:40
Gezgin Mesajı :
Sitede daha çok paylaşım yapılması gerekiyor grafik anlamında 10/10 içerik anlamında 10/4 puan
Gezgin İmza:
Anonymous
Nemere
Misafir

Ptsi 6 Ara. - 11:48:17
Nemere Mesajı :
reklamlar çok sıkıcı görüntü oluşturuyor
Nemere İmza: