Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep : 207
Rep Sv1
Tecrübe : 4802
Kademe 6
Burç : Balık
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya
https://devrimci.forum.st

yeni Trafikte yol verme kavgasında önce tokat attı sonra dayak yedi

Paz 23 Ağus. - 20:10:55
Message reputation : 100% (2 votes)
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
İstanbul'un Sarıyer ilçesinde trafikte yol verme tartışmasında bir kadına tokat atan adam sert kayaya çarptı. Eski tekvandocu olan kadın, adama peş peşe darbeler indirdi. Olay anı bir vatandaşın cep telefonuna anbean yansıdı.

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde geçtiğimiz günlerde bir ara sokakta yol tartışması yüzünden iki sürücü tartışmaya başladı. İddiaya göre, kendine yol vermediğini için sinirlenen erkek sürücü aracından inip, kadın sürücüye tokat attı.

TEKVANDOCU ÇIKTI

Eski tekvandocu olan Fatma Z. isimli kadın ise tokat karşısında önce kendini savundu daha sonra ise yaşlı adamın burnundan tuttu. Bu sırada el freni çekilmeyen adamın kullandığı araç ise hareket etti. Aracın hareket etmesi ile panikleyen yaşlı adam, yaklaşık 2 metre giden aracına hızla binerek el frenini çekti.

ARAYA GİRDİLER

Kadın ise yaşlı adamın arkasından yumrukları vurmaya devam etti. Bu sırada ikilinin arasına bir genç girerek ayırdı. Yaşlı adamın aracına binerek olay yerinden uzaklaşmasının ardından kadın da aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Olay anları ise bir vatandaşın cep telefonuna saniye saniye yansıdı. (İHA)
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:

Forumer and ϜϓſϞ nickli üyeler tarafından beğenildi

Forumer
Yeni Üye

Yeni Üye
Level1
Rep : 10
Rep Sv1
Tecrübe : 30
Kademe 2
Burç : Oğlak
Baba Yorgun
1 Madalya

yeni Geri: Trafikte yol verme kavgasında önce tokat attı sonra dayak yedi

Perş. 27 Ağus. - 12:02:30
Forumer Mesajı :
İyi olmuş kadına kalkan eli böyle kırar kadın. Ablaya helal olsun korumuş kendini. Adamı benzetmiş  Very Happy
Forumer İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ bu mesajı beğendi

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep : 207
Rep Sv1
Tecrübe : 4802
Kademe 6
Burç : Balık
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya
https://devrimci.forum.st

yeni Geri: Trafikte yol verme kavgasında önce tokat attı sonra dayak yedi

Cuma 28 Ağus. - 16:23:06
Message reputation : 100% (1 vote)
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
Forumer demiş ki:İyi olmuş kadına kalkan eli böyle kırar kadın. Ablaya helal olsun korumuş kendini. Adamı benzetmiş  Very Happy
Foruma haber bot atacağım rss çeken ama böyle önemli haberler gölgede kalmasın diye atmıyorum siz değerli üyelerimiz de bu tarz haberler bulup özellikle video haber şeklinde olursa hem de haberin ayrıntılarını da içerecek şekilde ayrıca kaynak da belirtirsek bence harika olur + güncel haberlerin paylaşıldığı portalımızı da zenginleştirir. Duyuru olarak paylaşmayacağım arkadaşlar bazı fikirlerimi forumu takip edenler önceden bilsin diye. Foruma sadece haber ağırlıklı değil her konuda portal açılacak kategorilere bağlı şekilde mobil Android,Ios,Symbian Os vs... üzerinden takip edenler de rahatlıkla forum içeriğine göz atabilecekler. Mobil sürüm ve diğer tüm temaları özenle seçtiğimizi belirtelim arkadaşlar basit bir forum sitesi kurup gerçekten şu dönemde görselliğe önem vermeden kabataslak şablonlara oturtulan bir forum sitesi tercih etmektense her zaman anında forum versiyon ve temayı tek tıkla değiştiren bir forum sitesindesiniz. Mobil sürüm kullanmak zorunlu değildir mobil üzerinden de güzel kendinize uygun tema seçimini yapabilirsiniz (beta sürümler hoş durmayabilir üzerinde çalışılan sürümlerdir grafiker ların görmesi açısından bırakılmıştır sonuçta her açıda en iyisi biziz diye iddia etmiyoruz. Yıllardır kodlamada uzman arkadaşlarımız var karşılıklı forum dayanışmasına her zaman varız klasik sosyal medya forumları 2.plana atmıştır bir zamanların çocukluk çağlarımızın favorileri forumların artık çoğu yoklar bile). Arkadaşlar çok site açıp kapatmak zorunda kaldım. Ya hack'lediler ya da bir şekilde veritabanlarıma sızıp sitemi kopyaladılar. Ben emek edip arkadaşlarım emek edip bir şeyler yapacak tüm görsel kodlarıyla birlikte sitemi kopyalayacaklar. Ben kodlarımı açık bıraktım arkadaşlar yeri geldiğinde site üzerinden tüm görsel kodlarıma ulaşabilirsiniz. Çünkü ben de çoğu koda paylaşan arkadaşlar üzerinden ulaşıyorum. Sağlam bir Phbb tabanında çok hoş bir site yapılabileceğini ve ne kadar geliştirilebileceğini herkes görecek arkadaşlar. Ben forum işine geri döndüysem tek eksik daha çok çalışmaktır. Sizler değerli vakitlerinizi burada harcıyorken biz RedTR forum yönetimi olarak sizlere vaktinizi daha da eğlenerek geçirebileceğiniz görsel anlamda size hitap edebilecek her türlü temayı barındıran bir forum sitesi yapmak için vakit harcamak zorundayız Wink
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:

ϜϓſϞ bu mesajı beğendi

ϜϓſϞ
ϜϓſϞ
Gold Üye

Gold Üye
Level26
Rep : 124
Rep Sv1
Tecrübe : 498
Kademe 4
Burç : Aslan