Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

DaRTHMauL
Yeni Üye

Yeni Üye
Level1
Rep : 35
Rep Sv1
Tecrübe : 200
Kademe 2
Burç : Yay
Agrasifim Kompleksliyim
1 Madalya

Sura İskenderli Seni Severdim (Erkan Kılıç Remix) mp3 indir Empty Sura İskenderli Seni Severdim (Erkan Kılıç Remix) mp3 indir

C.tesi 31 Ekim - 20:11:57
Message reputation : 100% (1 vote)
DaRTHMauL Mesajı :
Sanatçı
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Albüm
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Şarkı
: Seni Severdim (Erkan Kılıç Remix)
Hit
1719 indirme.
Boyut
4.62 MB

----[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]----
DaRTHMauL İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ bu mesajı beğendi

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep : 207
Rep Sv1
Tecrübe : 4802
Kademe 6
Burç : Balık
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya
https://devrimci.forum.st

Sura İskenderli Seni Severdim (Erkan Kılıç Remix) mp3 indir Empty Geri: Sura İskenderli Seni Severdim (Erkan Kılıç Remix) mp3 indir

C.tesi 31 Ekim - 20:14:58
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] güzel şarkı beğendim müzik seçiminiz hoş Wink
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
DaRTHMauL
Yeni Üye

Yeni Üye
Level1
Rep : 35
Rep Sv1
Tecrübe : 200
Kademe 2
Burç : Yay
Agrasifim Kompleksliyim
1 Madalya

Sura İskenderli Seni Severdim (Erkan Kılıç Remix) mp3 indir Empty Geri: Sura İskenderli Seni Severdim (Erkan Kılıç Remix) mp3 indir

C.tesi 31 Ekim - 20:19:27
DaRTHMauL Mesajı :
Admin telefondan giriyorum otomatik mobil moda alıyor bir ayar çek klasik mod daha kullanışlı ama yine de sen bilirsin
DaRTHMauL İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ bu mesajı beğendi

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep : 207
Rep Sv1
Tecrübe : 4802
Kademe 6
Burç : Balık
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya
https://devrimci.forum.st

C.tesi 31 Ekim - 20:28:43
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
RedTR Forum mobil uygulamasını indirebilirseniz app store ya da play store da aramayın çıkmaz otomatik inmesi gerek uygulama üzerinden klasik versiyon seçince öyle kalıyor. Uygulamayı sanırım app store ve ya play store a direkt gönderebilsem sorun kökten çözülür aslında uğraştırıcı belli kitle olmadan bir şeyler yapmak zor. Yetkin Forum eski ekip olsa bu forum tek değil tüm forumlar gelişir. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] özetle talebiniz uygun bölümde olmasa da karşılanacak. İnanın bir şeyleri tek yapmak zor destek her zaman gelişimi hızlandırır. Ücretsiz bir tabanda güvenli ve reklamsız bir site kurmak yönetmek zor. Ücretini veriyorsun destek alıyorsun. Biz destekte ücret talep etmiyoruz. Kodlarımız herkese açık. İstendiğinde kendimiz paylaşıyoruz da zaten. Sizlerin değerli görüşleri bu forumu böylelikle daha da gelişiyor. Saygılar iyi eğlenceler Gülücük
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza: