Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

Haberci
Haberci
Gold Üye

Gold Üye
Level33
Rep : 5
Rep Sv1
Tecrübe : 1005
Kademe 3
Burç : Kova
Geveze
1 Madalya

Adele'den instagram şifresi niye alındı? Empty Adele'den instagram şifresi niye alındı?

Cuma 10 Ara. - 0:10:33
Haberci Mesajı :
Adele Instagram Live’da hayranlarıyla eğlenceli bir sohbet yaptı; fakat yakın vakitte bunu tekrar yapmayı planlamıyor. Müzikçi, makyaj ve hoşluk vlogger’ı NikkieTutorials’a katıldığı son görüntüde, Instagram canlı yayın tecrübesini sevmediğini ve aslına bakarsanız hesabının şifresine bile sahip olmadığını itiraf etti.

Adele, geçen yılki gönderilerinden biriyle tartışmalara niye olduktan daha sonra idare grubunun Instagram şifresini ondan aldıklarını deklare etti. Müzikçi, sarhoş olursa yahut sonlanırsa ne paylaşacağı konusunda endişelendiği için grubunun geçen yıldan daha sonra şifreyi ona vermediğini itiraf etti.

33 yaşındaki müzik yıldızı, YouTube makyaj yıldızı Nikkie de Jager’e, karantina sırasında arkadaşlarıyla görüşmesi için toplumsal medya hesaplarına erişmesine müsaade verildiğini; yaptığı bir paylaşımdan daha sonra hesabına erişme ayrıcalığının iptal edildiğini söylemiş oldu.

“Covid’de şifremi almama müsaade verdiler. Daha evvel toplumsal medyalarım için şifrelere sahip olmama asla müsaade verilmedi” dedi, direkt bildirilerini okuyup okumadığı sorulduğunda. “Aslında pek uygun bilinen bir gerçek… Covid sırasında internet her insanın moralini yüksek tuttu!” Adele, resmi toplumsal medya hesabı giriş ayrıntılarını aldığında, “Gerçek arkadaşlarımla komik şeyler paylaşırdım” dedi.

“Oh, herkese karşılık vermeye devam ettiğin için mi?” diye Nikkie sordu ve Adele karşılık verdi: “Hayır hayır, sanırım yalnızca sarhoş olursam ya da sinirlenirsem endişelendiler. Nitekim birine yanıt vermekle ilgili değil, daha fazlaca genel niyetlerimi göndermekle ilgili. daha sonra biroldukca insanın bildiği bir fotoğraf yayınladım. Kendim paylaştığım tek fotoğraf bu… Ve daha sonra bir daha şifremi benden aldılar.”

Adele görünüşe nazaran, geçen Eylül ayında Notting Hill Karnavalı’nı kutlamak için Jamaika bayrağı bikini üstü ve bantu düğümlü saçlarıyla paylaştığı bir fotoğrafa atıfta bulunuyordu. Bantu düğümlü saç modelinin çoklukla sırf Afrika kökenli bayanların kullandığı göz önüne alındığında, fotoğraf kültürel ödenek tezlerine yol açtı.

Adele, sonrasındasında verdiği bir röportajda, geriye dönüp bakıldığında, reaksiyonun niye oluştuğunu anladığını söylemiş oldu. Kusurlarından ders çıkarmak için fotoğrafı sayfasından silmediğini söylemiş oldu. “Ama onu kaldırırsam, hiç olmamış üzere davranmamış olurum.”

Bantu düğümlerinin yalnızca bir saç modeli olmadığını öğrendiğini söylemeye devam etti. Aslında, muhakkak saç tipleri için fonksiyonel ve kozmetik bir hedefe hizmet ediyorlar. Beyaz bayanlar için düzgün bir niçinden dolayı yeni olduklarına dair bahtsız bir keşifte bulundu. “Aslında Afro saçlarımı korumak için bir saç modeli kullanıyordum. Bu mahvetti, açıkçası ”dedi.

Nikkie sonrasındasında Adele’e tekrar Instagram Live’a gidip gitmeyeceğini sordu. Adele yanıt vermekte tereddüt etmedi. “Hayır, zira onu nasıl kullanacağım hakkında hiç bir fikrim yoktu… Bunu tekrar asla yapmam” diye espri yaptı. “Bütün bu yaygaranın ne hakkında olduğunu anlamıyorum. Hiç zevk almadım. Yani yaparken keyif aldım lakin daha sonrası o denli değildi.”
Haberci İmza: