Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

Black_Dreams
Black_Dreams
✭Siyah Düşler✭

✭Siyah Düşler✭
Level60
Siyah Düşler
Rep : 402
Rep Sv1
Tecrübe : 10155
Kademe 10
Burç : Yay
Bilgin
2 Madalya

Haykırışlarımı, yalvarışlarımı duymadın ki hiç… Empty Haykırışlarımı, yalvarışlarımı duymadın ki hiç…

Paz 4 Ağus. - 10:33:10
Black_Dreams Mesajı :
Haykırışlarımı, yalvarışlarımı duymadın ki hiç…
hep olucam sandın hayatında Bu yalvarışlar sonsuza dek sürücekama olmadı değilmi? 
Tıpkı sen gibi benimde sabrım tükendi! 

S E V D A M mı? Onu sorma … ne alemde olduğunu bende bilmiyorum… 
yüreğimle haşır neşir değilim bu aralar darılmıs bana … atmıyor eskisi gibi… hani bazen agzında hissedersin kalbinin attığını hani bi başka çarpar ya yüreğin ; 
ben artık hiç öyle olmuyorum… 
eskisi gibi bakmıyorum bile resimlerimize… gözlerini güzel günlerimizi hayal etmiyorum… 
Etsem neye yararki… söylemiştim ; 

Bu gidiş bitişimizdir…” demiştim…ama sen duymadın değil mi?…
duymak bile istemedin ki…
ama bak bittik… 
BİZ diye bir şey kalmadı artık …TÜKENDİK… 
sen ve ben iki yabancıyız 
Hatta belkide b[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]a ellerde ısıtıyorsun ellerini…
b[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]asının gözlerine bakıyorsun “ben” gibi… 

Ben mi ? dedim ya beni sorma…Bıraktıgın gibiyim işte…
değmedi ellerim b[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]asının ellerine… 
b[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]asının kokusunu çekmedim içime…Çekememde… 
ben sen değilim kii…Kolay mı öle geçmişe çizik atmak?
Hiç yaşamamış saymak … 
demek senin için çook kolay… 
Öyleyse sen yaşa bensiz ama benden isteme… 
kıramam seni bilrsin ama bunu da yapamamki… 
gitmek istiyorsan gideceksindir zaten…
Öyle sebep arama…[b style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Tahoma; text-align: -webkit-center; background-color: rgb(255, 227, 247);"] “Bittik “ de GiiiT… [/b]
her zamanki gibi beni hiiiiiç düşünme… 

Ağlamıyorum bakma öyle gözlerimin taa içine…
[b style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Tahoma; text-align: -webkit-center; background-color: rgb(255, 227, 247);"]Üzülmüyorum ki gidişine… [/b]
[b style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Tahoma; text-align: -webkit-center; background-color: rgb(255, 227, 247);"]Hadiii gideceksen Giitt…uzaamasın bu veda sahnesi…
sadece canım yandı azıcık…
[/b]
Bak haykırmıyorum, isyan etmiyorum Kal demiyorum…
[b style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Tahoma; text-align: -webkit-center; background-color: rgb(255, 227, 247);"]Çünkü ayrılmak istiyorum dediğin andan itibaren ben [/b]
[b style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Tahoma; text-align: -webkit-center; background-color: rgb(255, 227, 247);"]“Yaşamıyorum…[/b]
Black_Dreams İmza: