Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

Black_Dreams
Black_Dreams
✭Siyah Düşler✭

✭Siyah Düşler✭
Level60
Siyah Düşler
Rep : 402
Rep Sv1
Tecrübe : 10155
Kademe 10
Burç : Yay
Bilgin
2 Madalya

Düslerimizde Kaldi Sevdamiz. Empty Düslerimizde Kaldi Sevdamiz.

Salı 6 Ağus. - 5:00:11
Black_Dreams Mesajı :
Gök yüzü zifiri karanlikken , pembe bir dünyada el ele bu sevdanin içineydik dünyada el ele bu sevdanin içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmakti temennimiz. Pembe düslerimiz vardi, içinde sadece ikimizin bulundugu. Bu kisacik askimizda en güzel aksamlari en güzel sevinçleri paylastik. Sevmeyi ögretin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabilecegini ögrettin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabilecegini ögrettin. Yasamanin seninle güzel oldugunu gösterdin.

Sevdim ben seni , kimsenin sevemeyecegi , can verip kan dahi olamayacak kadar çok. Uykularimizi paylastik. Bir gece degil gecelerce uykusuz kaldik sevdamiz için. Ben seni düsledim hep isil isil gözlerinle yanimda. Dünyalara sigmayacak askimizi küçük yüreklerimize sigdirdik. Ayri geçen dünümüze yasanmamis saydik. Hep birlikte olmaliydik biz , öyle güzel oluyordu hayat. Sözler verdik birbirimize , tutamayacagimizi bile bile. Bir sen söz vermedin sigarayi burkamayacagina. Oysa her eline alisinda yüregim hançerlendi benim. Çiçegimdin sen , incinirsin boyun bükülür diye dokunmaya dahi kiyamazken ben , o seni zehirliyordu. Bir bunu anlatamadim sana. 

Ayirmaya kalktilar bizi.kimse benim yüregimi yakan sevdami düsünmedi. Sensiz hayat yoktu, söz vermistim sevdama , daha önemlisi sana. Yasayamazdim , ikimizi içime gömüp seni birakamazdim. Aldiris etmedim kimseye , ayrilmadim senden. Çünkü yasarsam , senin için yasarsam ,sevdam için yasayacaktim.

Ama sonra sen beni istemedin bana sevdamin tasiyamayacagi seyler söyledin. Yüregimi hançerledin. Benim kadar düsüp “sevdigim ne yapar?” demedin. Simdi ise ayrildigin ikinci yilinda kara sevda oldu askimiz. Sen beni unutmadin, benim seni unutma gibi bir çabam olmadi zaten .

Ama birlikte olmamiz için çaba sarf etmemiz , dünyayi hiçe saymamiz , bosuna. Düslerimizde kaldi bizim sevdamiz. Sözümüzü tutamadik. Sevdamiz ve bir birimiz için yasamadik. 

Simdi ikimizde baskalari için yasiyoruz , sevdamiz da sadece içimizde yasiyor. 
Ben sana söz vermistim , sevdamla ve seninle yasayacagima. Sen kendi çiktin hayatimdan. Sevdam hala yasiyor. Bir gün üzerine çimenler bitiginde yine yasiyor olacak sevdam. Beni öldürdügün gibi onu öldürmedin. Sevdayi öldürmek kolay degil. Hiç öldüremezsin ki zaten.
Black_Dreams İmza: