Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...

Join the forum, it's quick and easy

Devrimci Forum

Sendikal paylaşım platformuna hoşgeldiniz. Forum sitemiz her türlü sendikal desteği vermek için kuruldu. Paylaşımda bulunmak ve ya platforma destek vermek için üye olmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz...
Devrimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SOL Parti TKH TSİP Yenilik Partisi TKH Halkevleri
Devrim Hareketi TKP ADDCHP

Anonymous
redtr takipçi
Misafir

(Y) forum yön değiştirmiş

Cuma 6 Kas. - 10:03:57
redtr takipçi Mesajı :
forumu uzun zamandır takip ediyorum gördüğüm kadarıyla forum yön değiştirmiş yeni takip edenler bile inceleyebilir geçmiş yıllardaki paylaşımlarla şu andaki paylaşımların alakası yok. soldan sağa kaymış bir chp zihniyeti görmekteyiz. ben açıkçası devrimci biri olarak foruma yakıştıramadm
redtr takipçi İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep : 207
Rep Sv1
Tecrübe : 4802
Kademe 6
Burç : Balık
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya
https://devrimci.forum.st

(Y) Geri: forum yön değiştirmiş

Cuma 6 Kas. - 10:15:22
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
yön değiştirmeden kastınız nedir? yani soldan sağa demişsiniz de burası siyaset forumu değil lütfen yanlış anlamayın siyasi tartışmalar görüş ayrılıkları herkes için olabilir ama bu forum için en azından yönetimi adına sağ sol ayırt etmeyiz her türlü siyasi görüşe açık bir forum sitesiyiz. diğerlerinden bir farkımız da bu zaten eski paylaşımları örnek gösteriyorsunuz yön değiştirmiş olsak o yıllardaki paylaşımları kaldırırdık zaten belli bir yönümüz de yok forum olarak açıkçası kim haklıysa onu savunuyoruz şu anda mesela Azerbaycan davasında haklı, sonuna kadar Azerbaycan'ı savunuruz. Sizler 70li yıllarda kalıp sağ sol çatışmalarını özlediyseniz tavsiyem şu an ülkede daha önemli sorunlar var salgın hastalıklar depremler sınırımızda savaş var biz sağcı solcu ayrımı yapacaksak bu şartlarda sorunu karşıda değil kendimizde aramamız gerekir diye düşünüyorum. Saygılar, iyi eğlenceler
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
Anonymous
Kobra
Misafir

(Y) Admin kralsın

Ptsi 9 Kas. - 3:16:48
Kobra Mesajı :
otomatiksilah admin bomba adamsın açıklama süper forum gelişmiş bu arada  Rockcı Alkış
Kobra İmza:
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

Ptsi 9 Kas. - 3:19:29
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
Kobra demiş ki:otomatiksilah admin bomba adamsın açıklama süper forum gelişmiş bu arada  Rockcı Alkış
Teşekkürler Kobra Gülücük üye olun birlikte geliştirelim  Dil
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza:
Anonymous
Ultimate
Misafir

Çarş. 11 Kas. - 14:15:35
Ultimate Mesajı :
eleştirilen ve geliştirilen bir Türkçe forum sitesidir

alttaki yazıyı okudum güzel bir özet olmuş Gülücük
Ultimate İmza:
DaRTHMauL
Yeni Üye

Yeni Üye
Level1
Rep : 35
Rep Sv1
Tecrübe : 200
Kademe 2
Burç : Yay
Agrasifim Kompleksliyim
1 Madalya

Cuma 13 Kas. - 8:33:23
Message reputation : 100% (1 vote)
DaRTHMauL Mesajı :
@єℓєcтяση klasıyla ünlüdür arkadaşlar hiçbir forum bırakın admini bölüm modları bile üyelerle bu kadar ilgilenmez bu tamamen RedTR ve admin farkıdır
bu forumda yönetimde bulunmak gerçekten çok isterim gerçekten eğleniyorum forumda gezince tecrübe level kasınca sanki oyun oynuyormuş hissi veriyor Gülücük
DaRTHMauL İmza:

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ bu mesajı beğendi

ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ
Site Kurucusu

Site Kurucusu
Level60
Yönetici
Rep Sv1
Kademe 6
Keyifli 2
єℓєcтяση
1 Madalya

C.tesi 14 Kas. - 21:23:05
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ Mesajı :
Sayın @DaRTHMauL üye sayısı arttığında yönetime gerçekten destek elemanlar gerekecektir. Sıraya alındınız kuşkunuz olmasın Wink zaten 30+ üye olan forumda 3+ yönetici kadrosu geniş bile sayılır ama ablam @Black_Dreams artık aktif değil online olmuyor sizlerle online paylaşıma devam ediyoruz ama dediğim gibi üye sayımız artınca yönetim kadromuzu da genişleteceğiz
ꈼ꒒ꈼ☪꓄ꋪꂦꋊ İmza: